BORDSUPPSATS, nysilver, glas, sekelskifte 1800/1900.

16663. BORDSUPPSATS, nysilver, glas, sekelskifte 1800/1900.

Glasfat på fot i nysilver, löstagbar vas i center.
Tot höjd 39 cm.

Nagg på vas. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot höjd 39 cm.

Nagg på vas. Slitage.

Antal besök: 1 149