MONICA STRANDBERG. "till näcken", litografi, n:o 25/100, signerad Monica Strandberg.

166582. MONICA STRANDBERG. "till näcken", litografi, n:o 25/100, signerad Monica Strandberg.

50x34 cm.

Papper något gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x34 cm.

Papper något gulnat.

Antal besök: 2 098