DRAGSPEL, Hohner Erica, knappdragspel.

166575. DRAGSPEL, Hohner Erica, knappdragspel.

Med originallåda. Made in Germany. Etikettstämplat Musikhaus Reuter.

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 6 229