LARS WESTERMAN. blandtekning, signerad samt daterad 1988.

166548. LARS WESTERMAN. blandtekning, signerad samt daterad 1988.

Ca 59,5 x 68 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 59,5 x 68 cm.

Antal besök: 1 441