FOTPALLAR 2 st, TABURETT samt PIEDESTAL. 1900-tal.

16653. FOTPALLAR 2 st, TABURETT samt PIEDESTAL. 1900-tal.

Piedestalens höjd ca 67 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Piedestalens höjd ca 67 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 070