VAS, stengods, Eigil Hinrichsen, Danmark.

1664649. VAS, stengods, Eigil Hinrichsen, Danmark.

Höjd 11 cm. Diameter 12 cm. Signerad.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 017