BORD, 1 par, gustaviansk stil samt PIEDESTAL. 1900-talets slut.

16642. BORD, 1 par, gustaviansk stil samt PIEDESTAL. 1900-talets slut.

Bord 1 par med stenskivor, diameter ca 48, höjd 73 cm.
Piedestal, höjd ca 109 cm.

Bruksslitage. Smärre färgbortfall. Lagningar, skador på borden.
Ett bord med trasig stenskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Piedestal, höjd ca 109 cm.

Antal besök: 1 220