SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal.

SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal.
166403. SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal.

Längd 170, bredd 42, höjd 73,5 cm.

Slitage, märken, repor. Bakstycke med senare hål. Delvis solblekt. Stötskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 825