BYRÅ, empire, tidigt 1800-tal.

166400. BYRÅ, empire, tidigt 1800-tal.

Flankerande kolonetter. Längd 71, bredd 42,5, höjd 88 cm.

Slitage och sprickor, renoverad och kompletterad, senare ben, stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 811