SOLSTOLAR, 2 st. Trä/tyg, målade. Trädgårdsmöbler Leksand, 1900-talets mitt.

166398. SOLSTOLAR, 2 st. Trä/tyg, målade. Trädgårdsmöbler Leksand, 1900-talets mitt.

Hopfällbara. Märkta med metallplatta. Rygghöjd 105 cm, längd ca 123 cm, utfällda.

Slitage. Flagnad färg, tyget blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 219