BROSCH, jugend, förgyllt silver med emaljdekor, Clement Berg, Oslo, Norge, tidigt 1900-tal.

166391. BROSCH, jugend, förgyllt silver med emaljdekor, Clement Berg, Oslo, Norge, tidigt 1900-tal.

Brosch i förgyllt silver, filigranarbete med emaljdekor.
Höjd ca 6 cm.

Emaljskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 6 cm.

Emaljskador.

Antal besök: 2 080