Bestående av;
tallrikar 14 st
djupa tallrikar stora 7 st
djupa tallrikar små 10 st
assietter 10st
terrin
uppläggningsfat 2+1+1 st
uppläggningsskålar 2 st
såssnipor 2 st
kanna.
Slitage, nagg.
Bestående av;
tallrikar 14 st
djupa tallrikar stora 7 st
djupa tallrikar små 10 st
assietter 10st
terrin
uppläggningsfat 2+1+1 st
uppläggningsskålar 2 st
såssnipor 2 st
kanna.
Slitage, nagg.