LAMPBORD, ett par, bonat lövträ, 1900-talets andra hälft.

166356. LAMPBORD, ett par, bonat lövträ, 1900-talets andra hälft.

Omkringliggande skålad list. Fötter i gulmetall. Kopplat underrede.
Höjd 52.5 cm. längd 56.5 cm. Bredd 38.5 cm.

Yt- och bruksslitage. Värme/fuktfläck. Smärre repor/fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 573