GUNNAR "GEBBE" BJÖRKMAN. "Fiskmåsar vid Orrnäs, Ödeshög, Vättern". Olja på pannå. Signerad och daterad -78.

166278. GUNNAR "GEBBE" BJÖRKMAN. "Fiskmåsar vid Orrnäs, Ödeshög, Vättern". Olja på pannå. Signerad och daterad -78.

38 x 53 cm.

Gunnar "Gebbe" Björkman (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 53 cm.

Antal besök: 1 837