KARMSTOLAR, ett par, rokokostil, 1900-talets fjärde kvartal.

166147. KARMSTOLAR, ett par, rokokostil, 1900-talets fjärde kvartal.

Brunbetsade.

Bruksslitage, märken, något lös i några fogar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brunbetsade.

Antal besök: 682