SATSBORD, 3 delar, rokokostil, 1900-tal.

16614. SATSBORD, 3 delar, rokokostil, 1900-tal.

Med glasskivor, längd 52, bredd 37, höjd 55.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 694