SOFFBORD, teak med svärtade ben, 1950/60-tal.

16610. SOFFBORD, teak med svärtade ben, 1950/60-tal.

Längd 95, bredd 57, höjd 58 cm.

Bruksslitage/Slitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage/Slitage. Repor.

Antal besök: 1 575