MATSALSGRUPP, "TALAVID", 7 delar, Carl Malmsten för Waggeryds möbelfabrik. Brännmärkt.

166095. MATSALSGRUPP, "TALAVID", 7 delar, Carl Malmsten för Waggeryds möbelfabrik. Brännmärkt.

Björk. Bord med 2 iläggsskivor (à 55 cm), 4 stolar och 2 karmstolar. Bordets diameter 115, höjd 74 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 2 446