Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
KÄPP, bambu och tråd, möjligen orientalisk, 18/1900-tal.
166081. KÄPP, bambu och tråd, möjligen orientalisk, 18/1900-tal.
Längd 88 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 88 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
702