BARNVAGNSINSATS för cykel samt CYKELSITS för barn, 1900-talets mitt.

166080. BARNVAGNSINSATS för cykel samt CYKELSITS för barn, 1900-talets mitt.

Gul och vit färg.
Barnvagnsinsats med stomme i trä, längd ca. 78 cm.

Större slitage. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gul och vit färg.

Antal besök: 1 391