TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, 1900-tal.

16602. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, 1900-tal.

Bordets diameter 59, höjd 72 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 761