KLACKRING, 14 K guld, 12,5 gram, med lapiz lazuli.

166003. KLACKRING, 14 K guld, 12,5 gram, med lapiz lazuli.

Slät guld ring, med veckad framsida, infattad lapiz lazuli, 10x5 mm. Stämplad 585. Gravering invändigt "Palle J". Ringstorlek 20,5 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 778