NÄSDUKSKÅLAR, glas, 3 st. Murano, Italien.

165933. NÄSDUKSKÅLAR, glas, 3 st. Murano, Italien.

Signerade Murano, Italia.
Höjd ca. 6.5 cm.
Två vita samt en rosa.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerade Murano, Italia.
Höjd ca. 6.5 cm.
Två vita samt en rosa.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 692