FILBUNKSKÅLAR, 6 st 1800-talets första hälft.

165922. FILBUNKSKÅLAR, 6 st 1800-talets första hälft.

6 st Filbunkskålar, glas med omviktkant, 1800-tal
Diameter 15 cm, höjd 5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 15 cm, höjd 5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 684