Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
GREGER JOHANSSON. Älgar i motljus, akvarell, signerad och daterad sent -86.
165882. GREGER JOHANSSON. Älgar i motljus, akvarell, signerad och daterad sent -86.
42 x 38 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
42 x 38 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
1 226