BESTICK, nysilver, 98 delar, "Gammal Fransk", 1900-tal.

165877. BESTICK, nysilver, 98 delar, "Gammal Fransk", 1900-tal.

6 knivar, längd 23.7 cm.
2 knivar, längd 20.5 cm.
12 knivar 21.2 cm.
12 knivar, längd 24.2 cm.
2 knivar, längd 19 cm.
6 knivar, längd 15.5 cm.
13 gafflar, längd 21 cm.
16 gafflar, längd 17.7 cm.
3 skedar, längd 20.8 cm.
14 skedar, längd 12.9 cm.
12 skedar, längd 11.5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 knivar, längd 23.7 cm.
2 knivar, längd 20.5 cm.
12 knivar 21.2 cm.
12 knivar, längd 24.2 cm.
2 knivar, längd 19 cm.
6 knivar, längd 15.5 cm.
13 gafflar, längd 21 cm.
16 gafflar, längd 17.7 cm.
3 skedar, längd 20.8 cm.
14 skedar, längd 12.9 cm.
12 skedar, längd 11.5 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 834