PIEDESTAL, Italien, BORDSUR, Vedette och VÄGGPLÅTAR, 2 st, mässing.

165872. PIEDESTAL, Italien, BORDSUR, Vedette och VÄGGPLÅTAR, 2 st, mässing.

Höjd ca 35-61 cm.

Bruksslitage. Piedestal med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 35-61 cm.

Antal besök: 710