STEPHEN CLARK. "Hebe-Bore", färglitografi, signerad och numrerad 113/360.

165858. STEPHEN CLARK. "Hebe-Bore", färglitografi, signerad och numrerad 113/360.

Bildyta 48 x 65 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 48 x 65 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 002