CIGARETTETUI och SIGILLSTAMP, silver. 1900-talets första hälft, ca 120 gram.

165831. CIGARETTETUI och SIGILLSTAMP, silver. 1900-talets första hälft, ca 120 gram.

Etui i hamrat silver, daterat 1926, längd 8 cm bredd 7 cm
Stämpel EHF, höjd 8,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämpel EHF, höjd 8,5 cm.

Bruksskick.

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 589