GITARR, Levin, 1900-talets andra hälft.

165826. GITARR, Levin, 1900-talets andra hälft.

Herman Carlsson Levin, Göteborg. Längd 95 cm.

Repig baksida, en sträng saknas, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 426