SYSILKESKRIN, Gütermanns Sysilke, 1900-talets första hälft.

165750. SYSILKESKRIN, Gütermanns Sysilke, 1900-talets första hälft.

Glasat 2-delat lock, fjäderförsedda trådhållare.
Proveniens: Melanders barnekipering, Skövde
Längd 50, bredd 36, höjd 22,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 778