SPETSGLAS, 1700-tal.

SPETSGLAS, 1700-tal.
165724. SPETSGLAS, 1700-tal.

Konad kupa, balusterformade skaft, rund omvikt fot, höjd ca 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
165724. SPETSGLAS, 1700-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 439