ANNA LISA THOMSSON. VAS 2 st. och FAT. Upsala Ekeby 1930-tal.

165616. ANNA LISA THOMSSON. VAS 2 st. och FAT. Upsala Ekeby 1930-tal.

Vas höjd 22 cm
Vas höjd 11,5 cm
Askfat diam. 20,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas höjd 22 cm
Vas höjd 11,5 cm
Askfat diam. 20,5 cm.

Bruksslitage.

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 1 023