RUDOLF LÖNNE. Stilleben med blommor. Olja på duk. Signerad och daterad 1943.

165591. RUDOLF LÖNNE. Stilleben med blommor. Olja på duk. Signerad och daterad 1943.

37 x 52 cm.

Dukskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 52 cm.

Dukskada.

Antal besök: 2 387