Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

16545. PARTI KOPPAR samt MÄSSING, mestadels 1900-tal.

Bestående av bland annat glöggvärmare jugend, kannor, fat med mera.

Slitage. Skador.

Högsta bud: 600 SEK Utropspris: 1 000 SEK

Slutar om: Sålt 30 apr 2012 kl. 18:45 CEST

Budhistorik

BudgivareTidBud
4 30 apr 2012 kl. 18:42600 SEK
3 27 apr 2012 kl. 11:56500 SEK
2 21 apr 2012 kl. 14:46400 SEK
1 19 apr 2012 kl. 18:03300 SEK
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
H3
Föremålsnr
16545

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
600 SEK
Tyskland
600 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Email
info@kolonn.se
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 65