Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

Högsta bud:
600 SEK
Utropspris: 1 000 SEK
Slutar om:
Sålt
30 apr 2012 kl. 18:45 CEST

Budhistorik

4 30 apr kl. 18:42600 SEK
3 27 apr kl. 11:56500 SEK
2 21 apr kl. 14:46400 SEK
1 19 apr kl. 18:03300 SEK

Transport

Hämta på plats
0 SEK

Transport till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
600 SEK
Tyskland
600 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
H3
Föremålsnr
16545

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 75

Bestående av bland annat glöggvärmare jugend, kannor, fat med mera.

Slitage. Skador.