ÄGGHÖNA, Rörstrand, ca 1880.

ÄGGHÖNA, Rörstrand, ca 1880.
165413. ÄGGHÖNA, Rörstrand, ca 1880.

Rak Rörstrandsstämpel
Längd 25 cm.

Obetydligt nagg på näbb, krackeleringar, lagning vid stjärten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rak Rörstrandsstämpel
Längd 25 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 704