STEN EKLUND. Demolerad bil. Handkolorerad etsning. Signerad S E och daterad 27-12-64. Ramad.

16538. STEN EKLUND. Demolerad bil. Handkolorerad etsning. Signerad S E och daterad 27-12-64. Ramad.

13x20 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

13x20 cm.

Antal besök: 1 712