YASSE TABUCHI. Komposition. Färglitografi. Signerad och numrerad 23/90.

165356. YASSE TABUCHI. Komposition. Färglitografi. Signerad och numrerad 23/90.

31 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 879