SUPSKÅP.

SUPSKÅP.
165332. SUPSKÅP.

Höjd ca 110 cm, bredd ca 34 cm.
Monogramsignerad KL.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
165332. SUPSKÅP.

Monogramsignerad KL.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 226