KARAFF och ISHINK, glas, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors, signerade.

165329. KARAFF och ISHINK, glas, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors, signerade.

Serien "Sofiero" är formgiven 1961.
Höjd ca 14-24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14-24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 595