UNIFORMJACKA och SKÄRMÖSSA, Västtyskland, LÄDERJACKA, Sverige, 1900-talets andra hälft.

165306. UNIFORMJACKA och SKÄRMÖSSA, Västtyskland, LÄDERJACKA, Sverige, 1900-talets andra hälft.

Läderjackan etikettmärkt Joel Jonsson Malungsfors.

Slitage, läderjacka med smärre sakdor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 588