SVEN BERTIL SVENSSON. "Disig dag", olja på pannå, monogramsignerad SBS.

165272. SVEN BERTIL SVENSSON. "Disig dag", olja på pannå, monogramsignerad SBS.

18,5 X 37,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

18,5 X 37,5 cm.

Antal besök: 2 112