SIGURD MÖLLER. Kvinnor vid vatten, olja på duk, signerad.

165237. SIGURD MÖLLER. Kvinnor vid vatten, olja på duk, signerad.

34 x 44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 44 cm.

Antal besök: 1 035