Vitmålad metall och glas. 3 flyttbara hyllplan av glas i överdel. Nedre del med dörr och hyllplan av plåt. Låsbar övre och nedre dörr med samma nyckel.
Höjd 170 cm, längd 61 cm, djup 37 cm.
Bruksslitage. Nagg på hyllplan.
Nyckel/nycklar finns.
Nyckel/nycklar finns.