SOFFBORD, "Y805c", Artek, Alvar Aalto.

165190. SOFFBORD, "Y805c", Artek, Alvar Aalto.

Underrede i lackad björk, höjd 44 cm, glasskiva 55 x 55 cm.

Glasskiva med nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 367