TRÄDGÅRDSFÅTÖLJER 1 par, märkta Jutlandia samt BORD med kopparbricka. 1900-tal.

16513. TRÄDGÅRDSFÅTÖLJER 1 par, märkta Jutlandia samt BORD med kopparbricka. 1900-tal.

1 par fåtöljer, brickmärkta Jutlandia.
Bord, runt, lös bricka i koppar. Diameter ca 61, höjd ca 60 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 478