LJUSSTAKAR, ett par, glas, Oleg Cassini, signerade.

165078. LJUSSTAKAR, ett par, glas, Oleg Cassini, signerade.

Höjd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 935