LARS-ERIK KARLSSON. "Fly Lille Fugl II", Färgträsnitt. Signerad och daterad -87. Numrerad 2/100.

165029. LARS-ERIK KARLSSON. "Fly Lille Fugl II", Färgträsnitt. Signerad och daterad -87. Numrerad 2/100.

Bildyta 27 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 27 x 33 cm.

Antal besök: 1 799