FRUKTKNIVAR, 6 st, silver, Gabriel Dahlberg, 1848-1893, Lund.

164920. FRUKTKNIVAR, 6 st, silver, Gabriel Dahlberg, 1848-1893, Lund.

6 st Fruktknivar, skaft svärtat trä , silver
Stämplade mellan 1860-1886.

Bruksslitage, 1 st med avikande handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade mellan 1860-1886.

Antal besök: 975