SKEPPSMODELL, tidigt 1900-tal.

16490. SKEPPSMODELL, tidigt 1900-tal.

Bemålat trä. Längd 69, höjd 61 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 609